Pawilony ogrodowe całoroczne nie muszą czekać do wiosny na kolejną imprezę! Można je wykorzystać również w jesiennych i zimowych miesiącach, bez względu na warunki pogodowe. W całorocznym pawilonie ogrodowym nie tylko urządzisz piękne wesele, ale także urodziny, a nawet zimową biesiadę dla gości.

Pawilony ogrodowe — postaw na jakość przez cały rok!

Całoroczne pawilony ogrodowe są coraz chętniej kupowane przez właścicieli agroturystyk. W sezonie weselnym służą jako miejsce imprez weselnych w stylu boho, w miesiącach jesiennych i zimowych organizują tam spotkania firmowe, eventy, urodziny oraz biesiady dla gości. Zimowe biesiady z ogniskiem i grzanym winem mają swój niepowtarzalny urok, co wiedzą wszyscy, którzy choć raz mieli okazję, by w nich uczestniczyć. Pawilon ogrodowy nie tylko skutecznie zabezpieczy przed zimnem, ale także przed czujnym okiem sąsiadów i osób z zewnątrz, zapewniając komfortowe warunki uczestnikom imprez.

Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup pawilonu ogrodowego?

Na DAS COMPANY – pawilony ogrodowe znajdziesz wiele porad producenta, dzięki którym wybierzesz produkt dokładnie dostosowany do Twoich potrzeb. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup pawilonu ogrodowego, musisz wiedzieć, że dobrze wykonany produkt to inwestycja na wiele lat. Dlatego wybór odpowiedniego produktu, to decyzja, która wiąże się z wieloma przemyśleniami. Kluczowe cechy dobrego pawilonu ogrodowego, dzięki którym spełni swoje zadanie to m.in.:

  • stalowa konstrukcja ze wzmocnieniem,
  • wodoodporne i wiatroodporne poszycie wykonane z PCV,
  • poszycie z fartuchem retencyjnym, by umożliwić swobodne odprowadzanie wody na zewnątrz,
  • odpowiednio dobrany system cyrkulacji powietrza.

Pawilony ogrodowe całoroczne są inwestycją, która szybko się zwróci (pod warunkiem, że zakupiony został rzeczywiście stabilny, wytrzymały i wysokiej jakości produkt). Obecnie coraz częściej organizuje się imprezy plenerowe, zamiast tradycyjnych imprez w restauracjach i zamkniętych przestrzeniach, dlatego pawilony ogrodowe pozwolą na bezpieczną i komfortową zabawę nawet zimą!

About Redakcja

administrator